Продавець ТОВ "БУДАРТЕЛЬ СХ 65" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
1 відгук

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (95) 577-36-59
+380 (50) 477-01-33
ТОВ "БУДАРТЕЛЬ СХ65"

Про нас

ТОВ «БУДАРТЕЛЬ СХ 65» є однією з провідних будівельних компаній в Східному регіоні України, що володіє глибокими знаннями і досвідом виконання повного циклу будівельних і монтажних робіт, а також використання сучасних методів менеджменту будівельних проектів.

Компанія забезпечує потреби власних проектів у будівельних потужностях на 85-90%, залучаючи субпідрядників переважно при встановленні ліфтів і підйомників, зовнішніх мереж каналізації, газо-, водо-, теплопостачання.

ТОВ «БУДАРТЕЛЬ СХ 65» діє як генпідрядник в рамках будівельних договорів, здійснюючи: операційне планування будівництва і проектів, будівельні роботи, вибір підрядників і постачальників, контроль виконання робіт та поставки будівельних матеріалів, технічних ресурсів; введення об'єкта будівництва в експлуатацію.

ТОВ «БУДАРТЕЛЬ СХ 65» в 2007 р. запустила виробництво бетонного вузла. Для підвищення якості продукції на заводі проводиться планова модернізація виробництва з двох виробничих напрямків: випуск товарного бетону і його модифікацій.

Компанія понад 17 років веде активну діяльність в сфері будівельних, ремонтно-будівельних робіт, а також виробляє бетон высокої якості. За цей час ми успішно втілили у життя багато проектів, починаючи з дрібного ремонту доріг та завершуючі будівництвом та реконструкцією жилих, адміністративних та виробничих будівель та споруд. Наша будівельна компанія утримує середньоринковий показник на послуги будівництва та виробництва бетону, завдяки своїй матеріально-технічній базі та штатним висококваліфікованим фахівцям.

Групи товарів ТОВ «БУДАРТЕЛЬ СХ 65»:

  • Виробництво і реалізація бетонної суміші всіх марок М100-М400 (є свій бетонний вузол «Установка бетоносмесительная СБ-745-3Б»), реалізація розчину (М50-М200), бетонних виробів (цементу, плитки ФЕМ, поребрика, ФБС, лотків дорожніх).
  • Виконання загальнобудівельних, монтажних, ремонтно-будівельних, покрівельних, сантехнічних робіт.

* У складі цеху автоматизації ТОВ «БУДАРТЕЛЬ СХ 65» є машини і мала механізація.

* Вся бетонна продукція, яку Ви зможете замовити через нашу будівельну компанію, виготовляється з високоякісної сировини у відповідності з встановленими нормами і стандартами якості. Ціна на бетон - важливий показник його якості, тому купити бетон у перевірених постачальників, таких як ТОВ «БУДАРТЕЛЬ СХ 65». Ми є як виробниками, так і постачальниками бетонних сумішей. Робимо цей сервіс максимально простим і якісно виконуємо всі наші завдання, поставлені Вами.

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "БУДАРТЕЛЬ СХ 65"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги, Інше
Бренди:
Coral, Dyckerhoff Cement Ukraine ("ЮГцемент"), інш
Кількість співробітників:
51-100 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2007
Статутний фонд:
50 тис. USD - 200 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС», ЗАТ «НКМЗ», ТОВ "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС", САД у Донецькій обл., ЮНІСЕФ, МОМ, ОК Перлина Донеччини

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
5000-25000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Донецька область, м. Краматорськ, вул. Айвазовського, 2 А
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Кількість виробничих ліній:
Понад 10
Сертифікати відповідності:
Інші, ISO 9000/9001/9004/19011: 2000, ISO 14000/14001, ISO/TS 16949, ISO 17799, ISO 22000

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner